Vrh A

Všechna štěňátka jsou již v nových domovech


Abrakadabra Oli 


 A moonlight Oli 


Annabell Oli 

 

 1


American Dream Oli 

CHOVNÁ FENA

zkoušky: ZZO, BH

DSC_0049u


Astalavista Oli –  zůstává doma :-)

vše o ASTALAVISTA zde 

7

 


Almond Oli  

Almond

 

 

 

 

 

3m


 

Ajkaramba Oli 

 


Amálka Oli 

 


Aslan Lewis 

Aslan

 

 

 

 


Alfons Lewis 

VÝSTAVY – V1, CAC CACIB BOS, V2 Res. CAC

CHOVNÝ PES


štěňata poprvé venku

 


štěňata 19 dní


Lewis je excelentní představitel plemene s vynikající, přátelskou a velmi temperamentní povahou.

 Rodokmen Lewise  ( pedigree )

introupop


      Olivie je vynikající fena  s úžasnou přátelskou, nekonfliktní a temperamentní povahou. S Olívií se také zabýváme sportovním výcvikem ( stopy, poslušnost, obrana ).                                                                                                                                                                                                      Rodokmen Olivie ( pedigree )

DSC_0019upop


Kynologií se zabývám přes 20 let. Nyní jsem se po dlouhém uvážení a velké přípravě rozhodla, že udělám krok vpřed a v mé chovatelské stanici vykouknou na svět první psí miminka. O tatínkovi štěňat jsem uvažovala opravdu dlouho. Nakonec jsem si vybrala úžasného psa, kterého jsem znala již od štěňátka, a který mi i nyní stále potvrzuje, že jsem se rozhodla správně – Lewis Killemall z Katu. Na naší Olinku se výtečně hodí jak povahově tak rodokmenově.

Je pro mne velmi důležité, aby se štěňátka ode mne dostala do těch nejlepších podmínek. Zkušenosti o chovu a výcviku psů jsem sbírala opravdu dlouho, takže samozřejmostí je pomoci novým páníčkům našich miminek po stránce výchovy, zdraví a i případných výstav a výcviku. Budu ráda, pokud se nový majitel rozhodne vstoupit na dráhu výstavní nebo výcvikovou, ale stejně šťastná budu, i když bude mít naše miminko jako rodinného parťáka.